Co to vlastně je, ta má ZVUKOTERAPIE?

Dnes vám popíši, co to je a z čeho se skládá má ZVUKO-TERAPIE.

Základem všech mých terapií je práce s energií.
S energií pracuji již řadu let. Začalo to práci s energií Reiki, kde jsem dosáhla nejvyššího stupně a to Reiki učitele. Ale Reiki jako takové mě nikdy plně neoslovilo a nikdy jsem ho vlastně ani nedělala. Už od mých prvních terapií to totiž bylo něco „trochu jiného“. Při energetických ošetřeních jsem pracovala hodně rukama nad tělem, kde jsem dělala různé pohyby a těla se dotýkala jen výjimečně. Říkala jsem tomu, že „čaruji“, protože mi to tak občas připadalo.

K mému energetickému čarování se následně přidal zvuk a hlas. Nejdřív jsem začala luskat prsty, pak se přidaly další zvuky jako šustění, tření dlaní nebo foukání. K tomu jsem následně přidala i intuitivní zpěv. Napojím se na vaši duši a slyším v hlavě melodii a tóny, které skrze mě proudí ven. Nechala jsem jim volný průchod a k intuitivnímu zpěvu následně přibyly alikvótní tóny – jednoduše řečeno, v jeden okamžik zní více tónů najednou.
Když jsem se před několika lety vrátila z Peru, kde jsem zažila šamanské léčení a ayahuascové ceremonie, ke zvukům přibylo ještě pískání a hrdelní zpěv – to je takové hluboké mručení.

Skloubením energie a zvuků tak vnikl můj jedinečný systém, který jsem nazvala ZVUKOTERAPIE. Zvuk podporuje a násobí celou energetickou práci a je neodmyslitelnou součástí mých terapií.
Skrze zvuky se transformují a odvádějí negativní energie, rozbíjí bloky v těle, vstupuje se do různých vrstev těla. Síla zvuku je veliká. Ale o tom někdy příště.

Svoji zvuko-terapeutickou kombinaci, tj. energie + zvuk + zpěv propojuji ještě s dotekem, kdy různou intenzitou přikládám ruce na jednotlivé části těla – většinou hlava, hrudník, břicho, chodidla. Ale mohou to být i jiné části těla. S tělem pracuji i při terapiích na dálku, i když trochu rozličným způsobem. Ale i tam se dají s tělem dělat různé věci jako – z praxe např. rovnání kostrče, práce s pánví a páteří, tenisový loket, podvrknutý kotník, vaginální mapování… práce s tělem na dálku může být skutečně různorodá.

Ke své dlouholeté praxi práce s energií jsem absolvovala i řadu seberozvojových kurzů, kde jsem si „osahala“ mnoho dalších způsobů a technik. Poznatky, které jsem načerpala, nyní dále využívám a doplňuji s nimi, dle aktuálních potřeb klienta, jednotlivé terapie.

 

Žádný komentář.

Napište komentář