Zdarma

Zvukoterapie - Zklidnění duše a těla

Sona_Samiera_terapie_zvukem_zvukova_masaz_zvukoterapeutka_zvukova_meditace

  • Cítíte se vyčerpaní či unavení?
  • Vnímáte v sobě strachy či paniku?
  • Je vaše tělo v napětí?
  • Stále se někam ženete a potřebujete se zastavit, zpomalit?
  • Potřebujete relaxovat, udělat si chvilku pro sebe?

V nahrávacím studiu NASVAHU jsem pro vás nahrála jedinečnou hluboce transformační zvokoterapii - hudební meditaci.

Pojďte se ponořit do hudební lázně tónů a vibrací zvuku. Pomocí intuitivního zpěvu, meditačně laděných hudebních nástrojů a s podporou vysoce vibrační energie, která proudí po celou dobu nahrávky, vás provedu vaší krajinou duše.

Ztišíte svoji mysl, uvolníte a zrelaxujete své tělo, zklidníte svoji duši.  

Pojďte se hýčkat.

Profi nahrávka zvokoterapie ke stažení ZDARMA

 

REFERENCE


Soňu jsem chtěla oslovit kvůli rozhovoru pro svůj kurz o zvuku a hodně zvědavě jsem si stáhla její Zvukoterapii, kterou nabízí zdarma.
Byla jsem hodně zvědavá, znám nějaké muzikoterapeutické nahrávky a i když je mám ráda, tentokrát jsem tušila, že to bude trošku jiné. Hlavně proto, že Soňa nevyužívá jen nástroje, ale i další zvuky a - svůj hlas!
A v tom je tedy skutečná síla. Málokdo z nás zná možnosti našeho hlasu, ale Soňa o nich ví hodně a věřím, že pro vás to bude podobné překvapení, jako pro mne. Některé polohy nám mohou chvíli připadat cizí, divoké, dráždivé, ale ve skutečnosti v jejím podání v téhle meditaci se do nich za chvíli propadnete, ony proniknou hluboko do vás a spojí vás s něčím… já si to pojmenovala jako zvířecí, s něčím zvířecím, svobodným.
Ještě tedˇ, když to píšu se slušným časovým odstupem, se mi dostaví automatická reakce v podobě hlubokého, uvolňujícího výdechu. Možná je to i tím, že vedle daru hlasu má Soňa ještě velký dar práce s energií. Tím tato speciální zvukoterapie dostala výjimečně silný náboj, schopnost rozbít nepříjemně svazující obruče nepohody a přinést uvolnění.
Vřele tenhle zážitek každému doporučuji!

Petra Nimui Zmeškalová
Lektorka a inspirátorka smyslového rozvoje


Nahrávku, kterou Soňa - Samiera poskytla zdarma, používám pravidelně.
Poprvé jsem ji nechala působit intuitivně a tak také zapůsobila, vytáhla ven jeden z mých dost zásadních strachů.
Při dalších použitích nahrávky jsem už pracovala s určitým záměrem, co bych si chtěla zpracovat. Nahrávka pak přinášela určité vizualizace, na kterých se mi podařilo pochopit, o co by se mohlo jednat, ukázalo mi to jiný náhled na situaci.
Naposled jsem nahrávku použila ve chvíli, kdy se mi spustila migréna. Byla jsem zvědavá, co se stane. Tentokrát nepřišly obrazy a „aha“ efekty. Hlava se mi ale během poslechu začala sama natáčet určitým směrem a tlačit k zemi na jednom konkrétním místě – při poslechu jsem ležela. Následně, po zhruba hodině, bolest hlavy odezněla. To se mi předtím nestalo, bolest jsem většinou musela zaspat.
Je fascinující, že jedna skladba dokáže působit na tolika úrovních.
Soně jsem opravdu vděčná. Nahrávku v těžších chvílích beru jako určitou kotvu. Děkuji za ni.

Tereza, 41 let


 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.