Terapie Samiera

Hledáte podporu a pomoc na vaší cestě? Cítíte se vyčerpaní a potřebujete zregenerovat tělo? Cítíte, že se nemůžete hnout z místa, že vás něco svazuje, blokuje, nechce pustit? Jsem tu pro vás.

S pomocí silné energetické práce, transformačním zpěvem, zvukem a dotekem  rozproudím stagnující energie, rozpustím bloky a zatvrdlá místa v těle. Zklidním vaši mysl, pomohu přepsat blokující přesvědčení a zrušit staré již nefunkční vzorce. To vše se děje jak na fyzické, mentální tak emocionální rovině.
Pohladím Vaši duši a předám jí poselství z duchovního světa. Zaplaví vás vlna lásky, harmonie a něžnosti. Má terapie vás bude hýčkat a pomůže vám znovu nalézt rovnováhu a harmonii. Na závěr vás zahrnu všeobjímající láskou, která je podstatou mé duše.

Celá terapie je doprovázena intuitivním zpěvem, který vzniká v daný okamžik přímo pro vás. Zpěv, který je skrze mne předáván, podpoří celou energetickou práci. Každý tón v něm je jedinečný.
Tóny pomáhají rozvibrovat a pročistit stagnující a zablokované energie. Za podpory zvuku tak dochází k velmi intenzivní energetické práci.

Zvuk společně s energií dokáže projít i tam, kde vás hlava nepustí.

Rozhodně nepracuji jako klasický fyzioterapeut. Při mých terapiích s klientem řeším to, co si tělo a duše řekne, že je aktuálně třeba a ne symptomy, se kterými klient přichází. K energetické masáži nepotřebuji znát Vaši diagnózu. Logická příčina nemusí být vždy skutečnou příčinou problému. Energie navíc sama proudí přesně tam, kam je třeba a vede mé ruce, pohyby i hlas….

 

Ošetření je možné provádět s konkrétním záměrem nebo nechat vše volně plynout. V tom případě se pročistí to, co je v daný okamžik nejvíce potřeba.

Každé ošetření je tedy jedinečné, přizpůsobené přímo vašim potřebám.
Je prováděno s láskou, jemností a citlivostí. Veškerá energetická práce se děje pro vaše nejvyšší dobro.
Duše a srdce je to nejcitlivější co máme a sebemenší bolesti a smutky v nás zůstávají a dál ovlivňují náš život. Dovolte si hýčkat svoji duši, hýčkat sebe sama. Dovolte si žít svůj život v lásce, radosti a lehkosti...

Celá harmonizace je proces, který dobíhá ještě 2-3 týdny po ošetření.
Během této doby můžete vnímat změny, které se Vás budou dotýkat, zasahovat, ovlivňovat a proměňovat Vaše životy.

 

 

Proč právě já?
Práci s energií se věnuji více jak 15let. Jsem učitelem Reiki a vyučuji též základy práci s energií. Jeden z mých hlavním darů je i transformace a zesilování energií (to a mnohem víc se skrývá pod jménem Samiera). Toto využívám při svých terapiích.
Prošla jsem řadou různých seberozvojových kurzů a seminářů a z jejich náplně čerpám ve své práci. Vytvořila jsem si svůj jedinečný a unikátní styl, který v sobě spojuje jak práci s energií, tak práci s tělem. To kombinuji s mnoha dalšími technikami, které volím dle aktuálních potřeb klienta.

Co se dá terapií řešit?
Mohu Vám pomoci změnit staré vzorce chování, odstranit strachy, pročistit auru, léčit zranění duše, posílit důvěru v sebe sama. Pomohu odblokovat to, co vaše duše (nitro) skrývá a je pro ni obtížné opustit. Terapie je zaměřena na čištění a zacelování emočních ran, odstranění psychických bloků a zátěží. Pracuji se strachy, mažu nefunkční vzorce a přesvědčení, pracuji s tělem a pomáhám v něm znovu nastolit rovnováhu a harmonii. Dochází k harmonizaci čaker, čištění aury, jemnohmotných těl, otvírání srdce a celkovému vyladění. V návaznosti na tom se regeneruje i celé fyzické tělo - vše se vším souvisí.
Hloubkovou energetickou prací se dotknu všech vašich těl, i vaší duše.

Jak to probíhá?
Celá terapie může probíhat buď jako terapie na dálku - v domluvený čas se spojíme buď po telefonu, whatsApp či Messenger (na spojení se předem domluvíme, co vám bude nejvíce vyhovovat). Doporučuji propojit s hadsfree. Připravte si pohodlné místo na ležení, deku, můžete si zapálit svíčku, udělat příjemnou atmosféru a zajistit, abyste nebyli ničím rušeni. Doba trvání terapie je přibližně 45-60min.

nebo osobně - v domluvený termín mě navštívíte v mé provozovně Poličná 211, Valašské Meziříčí

 

 

Cena činí 1700,- Kč za energetické ošetření a konzultaci.
Celková doba (energetické ošetření + konzultace) je cca 1hod

Objednávat můžete přes kontaktní formulář, přes messenger, telefonicky či mailem

Zmeškaný nebo zapomenutý termín - poplatek 1000Kč (Zrušení je možné nejpozději 24 hodin před objednaným termínem)

Transformační balíček - Balíček tří terapií a jednoho hloubkového energetického čištění blokujících programů.

Balíček je vhodný zejména pokud máte dlouhodobější či vážnější zdravotní potíže, hluboko uložené bloky, strachy či traumata. S každou další terapií se vstupuje hlouběji do struktur buněk a DNA a mohou se dít hlubší a trvalejší přepisy informací. Časová návaznost terapií bývá většinou týden či častěji, dle aktuálního stavu a problému, který se řeší.

Provádění 1. a 3. terapie v balíčku většinou probíhá stejně jako samostatná terapie na dálku tj. se mnou na telefonu. Prostřední tj. 2. terapii provádím na dálku v předem domluvený čas (přes den či v noci když spíte). Při této terapii jsme propojeni pouze energeticky a pokud je třeba, psanou formou vám dodatečně sdělím, co při terapii probíhalo.

Balíček zvukových terapií je doplněn ještě hloubkovým čištěním pomocí kyvadla, skrze vaše vyšší já. Při této terapii využívám více technik pro vaše čištění, odblokování a harmonizaci. Jsou odstraňovány blokující programy a různá jiná omezující přesvědčení, čistí se minulé životy, myšlenkové vzorce, rodové zátěže atd.

Cena transformačního balíčku (čtyř terapií) činí 6200,-Kč

1 Response

  1. Terapie, kterou Samiera nabízí, je podle mě velmi nevšední. Pracuje s energií, ale také se zpěvem a hudebními nástroji. Přišla jsem za ní s bolestí hlavy a celkovým neklidem. Boles hlavy odezněla již v průběhu její práce na mně a cítím se od té doby celkově mnohem vyrovnanější. Byl to velmi příjemný a silný zážitek, který rozhodně doporučuji absolvovat. Petra