Magický dotek

Intuitivní terapie - reflexní masáž chodidel a nohou kombinovaná s masáží meridiánů a lymfatických drah. Celá masážní terapie je podporována silnou energetickou prací a doprovázena intuitivním specifickým zpěvem a zvuky (intuitivní zpěv, alikvótní a hrdelní zpěv). Zvuky podporují rozbití bloků a stagnující energie v těle.
Jednotlivé tóny, které vznikají přímo vám na míru v daný okamžik, jsou přímo ovlivněny potřebami vaší duše, podporují a zesilují celý harmonizační a transformační proces. Pomáhají rozvibrovat a pročistit zablokované energie. Za podpory zvuku tak dochází k velmi intenzivní energetické práci.

Skrze vaše chodidla a mé ruce z těla odchází škodlivé látky a následně do těla vstupuje energie pro aktivaci stagnujících míst. Tímto způsobem se také aktivují a energetizují akupunkturní body, které dále vysílají signály pro regeneraci celého organismu.
Fyzické doteky společně s energetickou prací, zpěvem a vibrací zvuku rozproudí stagnující energie v těle, pomohou odstranit již nepotřebné a blokující programy a přesvědčení, uvolní blokády v těle i na duši.

Při terapii používám tlak prstů na jednotlivá místa těla, která drží hodně emoční bolesti - většinou se jedná o akupunkturní body, dráhy meridiánů, místa bloků - intenzitu vždy s klientem konzultuji. Při tlaku se uvolňují a přerovnávají energie, které se zpracují a přetransformují v jiné, nové, živé. Sice se pracuje i s bolestí, ale možná právě díky tomu je výsledek tak efektivní – není to ale podmínka. Vše je o komunikaci s klientem.

 

Rozhodně nepracuji jako klasický fyzioterapeut. Při mých terapiích s klientem řeším to, co si tělo a duše řekne, že je aktuálně třeba a ne symptomy, se kterými klient přichází. K provedení terapie nepotřebuji znát vaši diagnózu. Logická příčina nemusí být vždy skutečnou příčinou problému. Energie navíc sama proudí přesně tam, kam je třeba a vede mé ruce, pohyby i hlas. Každé ošetření je tedy jedinečné, přizpůsobené přímo Vašim potřebám. Je prováděno s láskou, jemností a citlivostí. Veškerá energetická práce se děje pro Vaše nejvyšší dobro.
Duše a srdce je to nejcitlivější co máme a sebemenší bolesti a smutky v nás zůstávají a dál ovlivňují náš život. Dovolte si hýčkat svoji duši, hýčkat sebe sama. Dovolte si žít svůj život v lásce, radosti a lehkosti...

 

Celý reflexní a lymfatická terapie je proces, který dobíhá ještě 2-3 týdny po ošetření. Během této doby odchází z těla toxiny a škodlivé látky. Tělo se čistí a mohou se vyskytnout detoxikační příznaky – bolesti hlavy, zad, kloubů, střevní očista, zahlenění (rýma, kašel), nadměrné pocení aj. Po tuto dobu je vhodné zvýšit příjem tekutin (čisté vody) pro snadnější vyplavování škodlivých látek z těla.

Tělo je nástroj naší duše. Bez něj končí naše fyzická zkušenost na tomto světě. Je proto důležité o něj pečovat s láskou, být citliví k jeho potřebám a vnímat signály, kterými k nám promlouvá.

 

 

 

Co se dá touto terapií řešit?
Je to efektivní technika na rozpuštění bloků a traumat těla i duše. Při terapii probíhá detoxikace, harmonizace a vyrovnání energií v těle, pročištění a rozproudění lymfy, aktivace a harmonizace čaker. Vyladění, navození energetické rovnováhy těla. Odstraňují se nánosy stagnujících a negativních energií, které blokují volný průchod v jednotlivých energetických drahách těla a tím mohou způsobovat fyzické problémy. Tělo je čištěno od toxinů, škodlivých látek a zatěžujících energií.

Proč právě já?
Práci s energií se věnuji více jak 15let. Jsem učitelem Reiki a vyučuji též základy práci s energií.
Jsem velice empatická a vnímavá – dokáži se velice dobře nacítit na potřeby klienta. Ke každému přistupuji individuálně, s citlivostí a jemností.

Jeden z mých hlavním darů je i transformace a zesilování energií (to a mnohem víc se skrývá pod jménem Samiera). Toto využívám při svých terapiích.
Prošla jsem řadou různých seberozvojových kurzů a seminářů a z jejich náplně čerpám ve své práci. Vytvořila jsem si svůj jedinečný a unikátní styl, který v sobě spojuje jak práci s energií, tak práci s tělem. To kombinuji s mnoha dalšími technikami, které volím dle aktuálních potřeb klienta.

Jak to probíhá?
Celá terapie probíhat pouze osobně - v domluvený termín mě navštívíte v mé provozovně Poličná 211, Valašské Meziříčí. Případně mohu dojet já k vám
Doba trvání terapie je přibližně 45min.

 

 

Cena za ošetření činí 1200,- Kč
Zmeškaný nebo zapomenutý termín - poplatek 600,- Kč (Zrušení je možné nejpozději 24 hod. před objednaným termínem)

 

Komentáře jsou uzavřeny.