Píseň duše

Je čas udělat změnu. Pojďte se volně nadechnout a žít svůj život bez zátěží a omezení.

Pokud uslyšíte hlas své duše, propojíte se sami se sebou. Budete jistější, budete si více věřit, lépe se rozhodovat, budete klidnější v mnoha situacích. Budete propojeni sami se sebou

  • Zdá se vám, že stále nemáte na nic čas? Připadáte si zahlcení?
  • Potřebujete si odpočinout, zrelaxovat se, ale nevíte kdy?
  • Rádi si jedete vlastním tempem v době, která vám zrovna teď vyhovuje?

Tak právě pro vás jsem vytvořila službu osobní nahrávky - PÍSEŇ DUŠE.
Jedná se o zvukovou transformační nahrávku pro zklidnění, regeneraci těla, harmonizaci, ale také pročištění stagnací v těle, traumat a bloků, které jsou připraveny být zpracovány. Píseň duše je hluboký zvukový zážitek s transformační energií, který se dotkne nejen vaší duše.

  • Zažijte nové nastavení těla – žiji v radosti, lásce, v harmonii a zdraví
  • Zvuk společně s energií dokáže projít i tam, kam vás hlava nedovolí pustit
  • Šamanské zvuky vás zavedou hluboko do vašeho srdce, kde se naplno propojíte se svojí duší

Nahrávka může být na konkrétní téma, a nebo obecná, kdy se bude zpracovávat, co je v daný okamžik třeba.

Při poslechu transformační nahrávky se bude jednoduchou a příjemnou formou zpracovávat a odblokovávat, co je v daný okamžik připraveno odejít. Společně se zvukem, který je laděný přímo pro vaši duši, k vám bude proudit silná transformační energie. Celá nahrávka je dále naprogramovaná, aby se při poslechu tónů čistily již nepotřebné programy a tělo se uzemňuje. Skrze nahrávku k vám proudí síla dávných léčitelů, kteří skrze mě promlouvají.

 

Jak taková nahrávka vypadá?
Jedná se o skladbu, která je vytvořena přímo vám na míru. Při tvoření se energeticky naladím na vaši duši, která skrze mne promlouvá. V nahrávce jsou použity meditační hudební nástroje a také můj hlas. Ten mnohokrát tvoří souzvuk několik hlasů společně a vytváří dojem hlasového sboru.
Doba vytvoření nahrávky je zhruba 14dní - nástroje a hlas nahrávám postupně a nahrávku následně upravuji, stříhám, energeticky programuji.
Vytvořenou a upravenou nahrávku následně posílám přes úschovnu na vaši mailovou adresu. Nahrávka je ve velmi vysoké zvukové kvalitě. Odesílám dvě verze - ve formátu wav. a zkomprimovanou verzi mp3. Dle domluvy je možné dodat i zvlášť hudbu bez mluveného slova

Nahrávku vytvářím v několika variantách

  1. s úvodním a závěrečným slovem - tato nahrávka je vhodná pro zastavení  se a meditaci. Je možné ji ale používat i pro běžný poslech. Píseň duše je doplněna o úvodní slovo pro uvedení do relaxačního stavu a závěrečné slovo pro probuzení. Dle domluvy je možno zaslat i samostatně skladbu bez mluveného slova
  2.  pouze melodie tzv. píseň duše do ouška 🙂 Je určena pro každodenní poslech při běžných činnostech - můžete ji poslouchat např. společně s vaší oblíbenou hudbou. V této verzi není úvodní, ani závěrečné slovo. Jedná se čistě o hudební skladbu. Dle domluvy možno zaslat verzi se slovem i bez slova
  3. večerní verze pro usínání. Ideální na poslech či meditaci před spaním. A pokud při ní usnete, vůbec nic se neděje. Nahrávka samozřejmě působí, i když spíte. Tato verze je doplněna o úvodní slovo, které je pro navození relaxačního stavu.

Je jen na vás, kterou verzi si vyberete, která vám bude nejvíce vyhovovat. Můžeme se případně domluvit na dalších variantách tak, aby vám nahrávka plně vyhovovala.

Jak často se nahrávka používá?
Poslouchejte, jak je libo. Můžete poslouchat denně, ob den, jednou týdně – je to čistě na vás, jak to budete cítit. Někdy se může stát, že si budete chtít dát delší pauzu a nahrávku nebudete delší dobu poslouchat a potom zase nastane doma, kdy se k ní vrátíte a budete ji opět poslouchat častěji. Vše je v pořádku – vaše tělo a duše nejlépe ví, kdy je ten správný čas a řekne si.

A jak dlouho ji máte poslouchat?
Bude období, kdy nahrávku budete s menšími či delšími odmlkami poslouchat. A pak přijde doba, kdy ji odložíte a už nebudete mít chuť se k ní vracet. Zde si dejte dostatečný prostor. Někdy se může opravdu stát, že si potřebuje tělo odpočinout a vstřebat změny, které poslechem nahrávky vznikají. Pokud je doba delší než tři měsíce, pravděpodobně se k nahrávce již nevrátíte. Znamená to, že nastal čas na změnu. Téma nahrávky bylo zpracované do takové míry, jak bylo v současném stavu maximálně možné. Vy jste se energeticky posunuli a nastal čas k vytvoření nové nahrávky, pro aktuální stav vaší duše.

Co se dá terapií řešit?
Zvukoterapie s pomocí hudebních nástrojů je zaměřena na čištění a zacelování emočních ran, odstranění psychických bloků a zátěží. Toto energetické zvukové ošetření se dotýká jak vašich jemnohmotných těl, duše, tak těla fyzického. Dochází k harmonizaci, zklidnění a celkovému "vyladění". Je možno zadat i záměr, jakého tématu se má ošetření dotýkat. Při zvukoterapii dochází k rozvolnění stagnujících a negativních energií, odstranění negativních myšlenek, odbourání stresu. Dochází k čištění aury, jemnohmotných těl, harmonizaci čaker, vyrovnání energií v těle, otevírání srdce, navození vnitřního stavu klidu a míru, zaplavení vlnou lásky. V návaznosti na tom se regeneruje i celé fyzické tělo - vše se vším souvisí.

 

Přeji vám příjemný poslech a nádherné zážitky s vaší písní duše.

Cena vaší osobní nahrávky je 6400,-Kč

 

Žádný komentář.

Napište komentář