Harmonizační osobní koncert

Nabízím Vám intuitivní energetické ošetření s muzikoterapeutickými prvky k hýčkání, relaxaci a celkové harmonizaci.
Nechte se unášet na vlnách líbivých a jemných tónů, které rozvibrují buňky Vašeho těla, pohladí Vaši duši.

Hodinový "koncert", který si tvoří sama Vaše duše a který vzniká v daný okamžik přímo Vám na míru, je spojením energetické práce, hlasu (intuitivní zpěv, alikvótní a hrdelní zpěv)  a jemných tónů harmonizačně laděných hudebních nástrojů.
Jednotlivé tóny pomáhají rozvibrovat a pročistit zablokované energie. Za podpory zvuku tak dochází k velmi intenzivní energetické práci.

Toto energetické ošetření se dotýká jak vašich jemnohmotných těl, duše, tak těla fyzického. Je zaměřeno na harmonizaci, zklidnění a celkové "vyladění". Je možno zadat i záměr, jakého tématu se má ošetření dotýkat. Při ošetření dochází k rozvolnění stagnujících a negativních energií, odstranění negativních myšlenek, odbourání stresu. Dochází k čištění aury, jemnohmotných těl, harmonizaci čaker, vyrovnání energií v těle, navození stavu klidu a míru v srdci, zaplavení vlnou lásky.

Čistí a doplňuje se to, co je v daný okamžik nejvíce potřebné. Energie sama proudí přesně tam, kam je třeba a během celého ošetření vede mé ruce, pohyby i hlas…. Každé ošetření je tedy jedinečné, přizpůsobené přímo Vašim potřebám a požadavkům Vaší duše.
Je prováděno s láskou, jemností a citlivostí. Veškerá energetická práce se děje pro Vaše nejvyšší dobro, pro podporu Vaší životní cesty.

Celá harmonizace je proces, který dobíhá ještě cca dva-tři týdny po ošetření. Během této doby můžete vnímat, pozorovat změny, které budou ovlivňovat a proměňovat Vaše životy.
Po harmonizačním ošetření většinou dochází k velkému uvolnění a celkovému zklidnění. Nastávají pocity úlevy, lehkosti, volnosti, klidu, vyrovnanosti.

Nechte se unášet na vlnách lásky, harmonie a radosti.
Dovolte si hýčkat svoji duši, hýčkat sebe sama...

Cena činí 500,- Kč/hod (za energetické ošetření, konzultaci), samotný harmonizační koncert trvá cca 1hod.
Zmeškaný nebo zapomenutý termín - poplatek 300Kč

Žádný komentář.

Napište komentář