Detoxikační energetické ošetření

Jedná se o intuitivní energetické ošetření pro celkovou detoxikaci a vyladění organismu. Je zaměřené především na čištění fyzického těla.

Tato energetická "masáž" probíhá většinou přiložením rukou na chodidla, skrze která pak z těla odchází škodlivé látky a kudy následně vstupuje energie pro aktivaci stagnujících míst. Tímto způsobem se také aktivují a energetizují akupunkturní body, které dále vysílají signály pro regeneraci celého organismu.

Pokud je to třeba, může být ošetření doprovázeno originálním zpěvem či zvuky, které vznikají přímo v daný okamžik. Jednotlivé tóny jsou přímo ovlivněny potřebami Vaší duše, podporují a zesilují celý detoxikační proces. Pomáhají rozvibrovat a pročistit zablokované energie. Za podpory zvuku tak dochází k velmi intenzivní energetické práci.

Odstraňují se nánosy stagnujících a negativních energií, které blokují volný průchod v jednotlivých energetických drahách těla a tím mohou způsobovat fyzické problémy. Tělo je čištěno od toxinů, škodlivých látek a zatěžujících energií. Celé čištění je hloubkové a probíhá až na úrovni buněk.
Dochází k pročištění meridiánů, k harmonizaci čaker a celkovému vyrovnání energií v těle.  V návaznosti na tom se regenerují i duše a jemnohmotná těla... vše se vším souvisí.

Ošetření je možné provádět obecně – hloubkový čistící detoxikační proces pro celé tělo na úrovni buněk a DNA, nebo se lze zaměřit pouze na konkrétní, problematickou část těla.
Tento typ ošetření je vhodný při nemocech (pro posílení organismu a celého ozdravného procesu, utlumení bolesti), po úrazech, operacích (podpora - urychlení léčebného procesu, zmírnění bolesti, regenerace - znovuobnovení toku energie), nebo jako prevence či pravidelná očista těla.
Po ošetření většinou dochází k celkovému uvolnění těla, pocitům klidu, radosti a lehkosti.
Toto energetické čištění v žádném případě nenahrazuje klasické či jiné lékařské ošetření.

Celé detoxikační ošetření je proces, který dobíhá ještě cca 2 týdny po čištění.
Během této doby odchází z těla toxiny a škodlivé látky. Tělo se čistí a mohou se vyskytnout detoxikační příznaky – bolesti hlavy, zad, kloubů, střevní očista, zahlenění (rýma, kašel), nadměrné pocení aj. Po tuto dobu je vhodné zvýšit příjem tekutin (čisté vody) pro snadnější vyplavování škodlivých látek z těla.

Během tohoto procesu můžete vnímat změny, které se Vás budou dotýkat, zasahovat, ovlivňovat a proměňovat Vaše životy. Budete si pravděpodobně všímat souvislostí a dostávat se do okolností, které souvisí s Vaším tématem.
Tělo je nástroj naší duše. Bez něj končí naše fyzická zkušenost na tomto světě. Je proto důležité o něj pečovat s láskou, být citliví k jeho potřebám a vnímat signály, kterými k nám promlouvá.

 

Cena činí 500,- Kč/hod za energetické ošetření i konzultaci.
Celková doba (energetické ošetření + konzultace) je cca1-2hod, z toho samotné ošetření trvá cca 30-40min.
Zmeškaný nebo zapomenutý termín - poplatek 300Kč

 

Veškerá nabízená ošetření je možné provádět i pro zvířata, cena jednoho energetického ošetření je 250,- Kč (+ případné náklady na dopravu).

psi_reiki

Žádný komentář.

Napište komentář