Reference

 

 

Samiera je velmi sympatická, empatická a intenzivní. Vytahuje na světlo Vaše těžké energetické bloky a pomáhá je rozpouštět. Dosah tohoto typu léčení je hluboký a ještě několik dní po terapii cítíte - jak se ve Vás doslova něco hnulo. Přesto, že se jedná o masáž, jde tu o velkou energetickou práci.
Terapii se Samierou rozhodně doporučuji.
Petra Výtvarová Krausová


 

Masáž od Soni je něco zcela nepopsatelného. Je to velký zážitek doprovázený všelijakými "specifickými" zvuky vydávanými masérkou. Výsledek je báječný. Škoda že jsi tak daleko. Těším se na další možnosti a setkání, andělské tóny i bručení medvěda. Díky!!!
Veronika Jeřábková


 

Všem, co tuhle ženu mate na blízku a cítíte impuls ji potkat a nechat se opečovat, tak neváhejte a impuls poslechněte... velká žena s velkou silou a křehký srdcem... Soňo objímám, těším se až se potkáme a už teď prosím o tvou péči... mé nohy volají... potřebují probudit, aby mohly zase zlehka kráčet...

Andrea M.


 

Jsem nesmírně ráda, že někdo s takovým obrovským darem existuje a dokáže jej používat pro nás ostatní. Pro ty kteří se snaží poléčit a pochopit svá zranění, pro ty kterým onemocněla duše a s ní tělo, pro ty kteří tápají a hledají pochopení.
Samiera je laskavá a citlivá průvodkyně. Rozpravy s ní a samotné ošetření hudbou mi ukázaly, že ne vše v našem životě jsme mohli ovlivnit. Ano jsme dospělí a zodpovědní za svůj život, ale v mnohém nás ovlivnili situace a prožitky, které si neseme od našich rodičů, z období kdy jsme pobývali ještě u maminky v bříšku, kdy jsme jako malé děti toužili po lásce a pozornosti. Nyní však jsme schopni ovlivnit svůj současný život, pochopit a přijmout že to co se nám v životě přihodilo bylo správné. Vše mělo tak být, i přes velkou bolest, která s tím byla spjatá. Bez toho všeho bychom nedošli na naší cestě až do tohoto bodu.
Pro mě bylo setkání se Samierou dalším krůčkem k pochopení a přijetí mé samotné, k pochopení že rodiče nás milovali jak nejlépe mohli a že život je jen náš, tak jak si jej uděláme.

Po melodickém léčení a krásné péči, které se mi u Samiery dostalo, se cítím mnohem lépe, zranění mé duše se hojí, mé tělo je uvolněnější, mohu se pořádně narovnat a usmát na všechny kolem. Má hlava je klidnější a vyrovnanější. Moc bych přála těm kteří hledají a jejichž duše pláče, prožít stejný pocit uvolnění, který vnímám a dostavuje se po očistném léčení.
Kristina K. 


 

Velmi intenzívní, jako by vás někdo rozbalil, vybrousil a vysál vše, co už není potřeba si držet, a poté s láskou znovu zabalil....zatím ve mě ještě vše pracuje. První vjem po ošetření byl - hurá už nemusím toužit po tom - jet do Amazonie, tohle je to, co bych tam hledala , včetně doteku džungle ....
Lenka Černá 


 

Výjimečné ošetření energií, nádherný zpěv a tóny nástrojů - tato kombinace ve spojení jedinečného a otevřeného přístupu Samiery ve mě vždy zanechá nádherný pocit porozumění, podpory, harmonie...

Měl jsem blokovány emoce a život jsem žil dle integrovaných "vzorců" což se postupně promítalo i v mém zdravotním stavu. Díky absolvování nádherných ošetření se postupně a velmi znatelně vše začalo srovnávat - přišel pocit vyrovnanosti, uvědomění a následného probuzení.....

Jedinečné ošetření, jedinečný zážitek, jedinečná a nádherná síla....rozhodně doporučuji....
Vlastimil Franek 


 

Terapie, kterou Samiera nabízí, je podle mě velmi nevšední. Pracuje s energií, ale také se zpěvem a hudebními nástroji. Přišla jsem za ní s bolestí hlavy a celkovým neklidem. Bolest hlavy odezněla již v průběhu její práce na mně a cítím se od té doby celkově mnohem vyrovnanější. Byl to velmi příjemný a silný zážitek, který rozhodně doporučuji absolvovat.

Petra K.